A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site

Kurban Bayramınız Mübarek Olsun.

Want create site? With Free visual composer you can do it easy.

Erzincan Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (SMMMO) Başkanı Zeki Polat, Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Polat mesajında “Bayramların en büyük  özelliği; insanları birbirine yakınlaştırması, yardımlaşmayı, dayanışmayı ve kardeşlik bağlarını güçlendirmesidir.. Ancak..! Bütün insanlığı tehdit eden bir salgınla mücadele ettiğimiz yetmiyormuş gibi son günlerde aramıza ekilen sevgisizlik, hoşgörüsüzlük tohumlarının yeşermeye başladığını görmek ve bunun sonucunda,  hoşgörünün temsili olan  mekanlarda, lanetler okunmasını duymak insanları üzmüş ve incitmiştir.. İşte tam da bu durumda, Bayramların önemi ortaya çıkmış, Barışın, hoşgörünün, sevginin, birlik ve beraberliğin simgesi olmuştur.. Bu duygu ve düşüncelerle, başta Erzincanlı hemşehrilerimiz olmak üzere Milletimizin ve tüm İslam Aleminin KURBAN BAYRAMI’nı kutlar, birlik ve beraberlik içerisinde, barış ve sevgi dolu, sağlıklı nice Bayramlara ulaşmayı dilerim”dedi.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

İlgili haberler

İŞVERENLERİN SGK’YA OLAN PRİM VE İDARİ PARA CEZALARI BORÇLARININ 7326 SAYILI KANUN’A GÖRE YENİDEN YAPILANDIRMA REHBERİ

Want create site? With Free visual composer you can do it easy...İŞVERENLERİN SGK’YA OLAN PRİM …

Bir cevap yazın

X