A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site

SMMM Üyeleri Muhasebeciler haftasında bir araya geldiler.

Want create site? With Free visual composer you can do it easy.

Erzincan Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası tarafından muhasebeciler haftası dolayısıyla bir program düzenlendi. Ekşisu’da gerçekleşen programda odanın eski başkanlarına emeklerinden ötürü plaket verildi.

Mesleğe yeni başlayanlara ise SMMM Ruhsatları verildi. Programın açılış konuşmasını yapan Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Zeki Polat; Sevgili meslektaşlarım Odamızın kıymetli üyeleri hepinizi sevgiyle saygıyla selamlıyorum. Malumunuz pandemi sürecini çalışarak geçirmiş uzun süre birbirimizden ayrı kaldık. Normalleşme dönemine geçiş yapınca bizde normalleşmek adına birbirimizle hasret giderme adına Mali Müşavirler haftasını kutlamak amacıyla bir araya geldik. Yapılan organizasyonda sıkıntılar olabilir ama inanıyorum ki, birbirimize kavuşmuş olmak, hasret gidermek her türlü aksaklığı unutturacaktır. Ama bir gerçek var ki odamıza hizmet etmiş başkanlarımızın varlığıdır. Onları unutmamak ve minnettarlığımızı sunmak ve aramıza yeni katılan meslektaşlarımıza hoş geldin demek adına günün anısına plaketlerini ve hediyelerini sunmak istiyoruz. Bütün katılımcılara tekrar teşekkür ediyor. Mesleğimizin onurunu korumak ve ülkeye katacağımız değer adına yapacağınız çalışmalarda başarılar diliyorum” dedi.

Program da Aslan Aksoy, Selami Çakır, Necmettin Tan, Mustafa Çetiner, Adem Duman’a odaya emeklerinden dolayı plaket takdim edildi.

Mesleğe yeni başlayan Yavuz Şenocak, Deniz Katırcı, Adem Kayaoğlu, Halit Baydaş, İlhan Demir, Eren Kılıç, Sibel Ayünal, Yasemin Güngörmüş, Kubilay Pedis, Emre Yücel, Kenan Karatay, Yıldız Gündüz ve Melek Yıldırım’a SMMM Ruhsatları verildi.

2021 Muhasebe Haftası Yemeği
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

İlgili haberler

İŞVERENLERİN SGK’YA OLAN PRİM VE İDARİ PARA CEZALARI BORÇLARININ 7326 SAYILI KANUN’A GÖRE YENİDEN YAPILANDIRMA REHBERİ

Want create site? With Free visual composer you can do it easy...İŞVERENLERİN SGK’YA OLAN PRİM …

Bir cevap yazın

X